Ana sayfa » Güncel » PENTAGON: “HURON GÖLÜ ÜZERİNDE SEKİZGEN ŞEKLİNDE BİR UFO DÜŞÜRDÜK…”

PENTAGON: “HURON GÖLÜ ÜZERİNDE SEKİZGEN ŞEKLİNDE BİR UFO DÜŞÜRDÜK…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Türkiye Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin yaralarını sarmaya çalışırken, Kuzey Amerika’da bambaşka bir konuda önemli bir açıklama paylaşıldı. ABD hükümeti, Kanada sınırında bulunan Huron Gölü üzerinde tanımlanamayan uçan bir nesne düşürdüğünü açıkladı. Uçan nesnenin ilk olarak 11 Şubat Cumartesi günü tespit edildiği belirtildi.

ABD Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, söz konusu nesnenin 20 bin feet yüksekte düşürüldüğü duyuruldu. Pentagon yetkilileri, tanımlanamayan nesnenin sekizgen bir yapıya sahip olduğunu, askeri bir tehdit oluşturmadığını ifade ettiler.

Düşürülen hava aracının “uzaylılar” olduğuna ilişkin hiçbir delil yok!…

ABD’de yaşanan olayı “Uzaylılar Dünya’ya geldi.” olarak yorumlamak yanlış olur. UFO ifadesi, kelimenin tam anlamıyla ‘tanımlanamayan nesne’ olarak kullanılıyor ve bir uçan balon da tanımlanamadığında ‘UFO’ olarak kayıtlara geçiyor. Daha birkaç gün önce Çin’in kontrolden çıkan ve ABD tarafından düşürülen meteoroloji balonu da UFO olarak tanımlanmıştı. ABD’li yetkililerin de F-16’lar ile düşürülen UFO’nun Dünya dışından geldiğine dair hiçbir delil olmadığını belirttiklerinin altını çizelim.

Son birkaç günde 4 UFO düşürüldü…

Pentagon’un açıklamasına göre Çin’e ait balonun düşürüldüğü 4 Şubat’tan bu yana, toplamda 4 adet UFO düşürüldü. Yetkililer, 10 Şubat’ta Alaska, 11 Şubat’ta Kanada ve 12 Şubat’ta Huron Gölü yakınlarında düşürülen UFO’ların 4 Şubat’ta düşürülen Çin balonundan daha küçük olduğunu açıkladılar. ABD Hava Kuvvetleri’nden bir general, bu UFO’ların ne amaçla Kuzey Amerika’ya geldiklerinin ve nasıl uçtuklarının bilinmediklerini belirtti…

Webtekno

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com