İlgili Yazılar

11 Yorumlar

 1. 1

  Arya Yönetim

  Çok haklısınız Erdinç bey. Bir an evvel bu sorunun çözüme ulaşması hassasiyet gerektiren bir husustur. Belediye ekiplerimizin bahse konu duruma ivedilikle müdahale etmesi gerekmektedir.

  Yanıt
 2. 2

  Sedat

  Ben böyle sacmalik gormedim,imara aciyosun,oturum izni veriyorsun,ama yol yapmiyosun!!pes..

  Yanıt
 3. 3

  Caner

  Yollarımız yapılsın artık çamurdan çocuklarımızin okullara gidemediği günler oldu. Araçlarımız mahvoldu

  Yanıt
 4. 4

  Berkant Hoca

  Yaklaşık 1 yıldır saklıvadi evlerinde yaşıyoruz. Çamurdan bıkmıştık yapılan bu işlemlerden sonra bir nebze rahatladık ama halen problemler devam ediyor araçlarımız için sıkıntı alt takım olsun lastikler telef oldu 2 takım lastik değiştirdim. Belediye ekiplerinin gelip asfalt yapılmasını istiyoruz.

  Yanıt
 5. 5

  Osman Yüksel

  Aliağa belediyesi ne yakışmayan bir görüntü var yağmurda çamurda çoluk çocuk sıkıntı çekiyoruz aydınlatmalar bile yeterli değil ilgilileri görevlerini yapmaya davet ediyoruz.

  Yanıt
 6. 6

  Ali

  AYIŞIĞI sitesinde oturuyorum taşındığımdan beri arabamın sorunu bitmiyor heryerinden ses geliyor. Yürüme gitsen bir dert umarım en kısa sürede halledilir.

  Yanıt
 7. 7

  Misafir

  Binalar yapılmış ruhsatlar alınmış oturum izinleri alınmış olan bir yerde daha alt yapı yok!!!
  Foseptik ile idare olan binalar var o bölgede

  Yanıt
 8. 8

  İlkay arık

  Cocuklar camurda yuruyorlardi simdi curafin tozunu cigerlerine cekiyorlar. Aydinlatmanin olmadigi karanlik tol kenarinda içki icip bira şişelerini yola atiyorlar. Adam kesseler kim vurduya gidecek. Buralari çoluk çocuk herkes kullaniyor. Yetkililerin keyifleri yerinde nasil olsa

  Yanıt
 9. 9

  Halil GÜLEÇ

  Belediye oradaki evlerin emlak vergisini aldığı gibi yol hizmetini de yerine getirmelidir. Sonuçta bu vergiyi hizmet goturuyorum diye alıyor. Aliağa Belediyesinden yol hizmeti bekliyoruz.

  Yanıt
 10. 10

  yeter !!

  Yere artik yol istiyoruz !!!

  Yanıt
 11. 11

  Sercan Yıldırım

  Sağlık için son derece zararlı olan bu atık malzemenin yola serilmesine Çevre Bakanlığı nasıl izin veriyor acaba? Çocuklar kuru havalarda bunun tozunu soluyor. Yüzlerce insan bu bölgede yaşıyor artık acilen yolların kalıcı olarak asfaltlanması lazım.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir