Ana sayfa » Güncel » BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ; “SPOR YAPMA ALIŞKANLIĞI KAZANALIM, SAĞLIKLI YAŞAYALIM..”

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ; “SPOR YAPMA ALIŞKANLIĞI KAZANALIM, SAĞLIKLI YAŞAYALIM..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Çiğli Belediyesi tarafından Avrupa Hareketlilik haftasında bisiklet ve koşu etkinliklerinden oluşan spor günü düzenlendi. Ataşehir Mahallesi Koçtaş arkasında başlayan ve Çiğli merkezde sona eren yaklaşık 5 kilometrelik parkurda önce koşu gurubu ardından bisikletçiler hareket etti.

Etkinliğe bisikletiyle birlikte katılan Başkan Utku Gümrükçü bisikletçilerle birlikte pedal çevirdi. Başkan Utku Gümrükçü’ye Başkan Yardımcısı Barbaros Kiriş, Çiğli Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Deniz Çıtak da eşlik etti. Belediyespor kulübünün sporcuları da ellerinde Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle varış noktasına kadar koştular.

Sporculara katılım belgesi verildi..

Başkan Utku Gümrükçü varış noktasında sporculara katılım belgelerini verdi. Alanda kurulan standlarda birbirinden leziz yöresel ürünler satılırken, düzenlenen mini konser de eğlenceli dakikalar yaşattı.

“Spor yapma alışkanlığı kazanalım, sağlıklı yaşayalım”

Başkan Gümrükçü, sağlıklı bir yaşam sürmenin başlıca koşullarından birinin temiz bir çevre ve spor yapmak olduğunu belirterek, “Vatandaşlarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak için birlikte bisiklet sürdük. Sporcularımız da koştu. Bu tür hareketlilik günlerini artıracağız” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com