Ana sayfa » Güncel » ÖZGE PEKER EŞİNE UYGULANAN “DİJİTAL TECRİT” İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDIĞINI DUYURDU…

ÖZGE PEKER EŞİNE UYGULANAN “DİJİTAL TECRİT” İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDIĞINI DUYURDU…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yaklaşık 2 ay kala, suç örgütü yöneticisi Sedat Peker’in durumuyla ilgili belirsizlik giderek merak konusu olmaya başladı. Peker, hatırlanacağı üzere seçimlere 2 ay kala kritik bir video paylaşacağını birkaç defa söylemişti.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde dijital tecrit altında tutulan Peker için eşi Özge Peker, sosyal medya üzerinden imza kampanyası başlatıldığını duyurdu. İmza kampanyası İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez tarafından başlatıldı.

“Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur” başlıklı imza kampanyası İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez tarafından başlatıldı. 25 bin imzaya ulaşılması hedeflenen kampanyada şimdiye dek 18.756 imza atıldı.

Kampanyayı sosyal medya hesabından paylaşan Özge Peker, şu ifadeleri kullandı:

“Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için change.org’da başlatılan linki sizler için aşağıya bırakıyorum. Adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak destek amaçlı oy verebilirsiniz. Verdiğiniz oyun geçerli olabilmesi için mailinizden doğrulatmayı unutmayın…”

İşte Özge Peker’in o paylaşımı:

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com