Ana sayfa » Siyaset » “GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE DEPREMDEN ETKİLENEN ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ…”

“GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE DEPREMDEN ETKİLENEN ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Gıda Sanayi Komite Başkanı Abdülsamet Çiftaslan ile iş birliği protokolü imzaladığını duyurdu. Yavaş, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte depremden etkilenen esnafımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Mansur Yavaş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Gıda Sanayi Komite Başkanı Abdülsamet Çiftaslan ile iş birliği protokolü imzaladığını açıkladı. Yavaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Gıda Sanayi Komite Başkanı Sayın Abdülsamet Çiftaslan ile iş birliği protokolü imzaladık. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte depremden etkilenen esnafımızın yanında olmaya devam ediyoruz”

Kılıçdaroğlu, dün FOX TV’de katıldığı Orta Sayfa programında esnaf ve çiftçilerin yaşadıkları zorluktan bahsederek şöyle konuşmuştu:

“Kayısı üreticileri, ellerinde kayısı kaldığını, kayısı alacak kimse bulamadıklarını, büyük sıkıntıya girdiklerini söylediler. Normalde Toprak Mahsulleri Ofisi’nin bu kayısıları alması lazım. Sağlıklı işleyen bir devlet yönetimi de bunu gerektirir. Ama almıyorlar, niye almıyorlar bilmiyorum.

Mansur başkan, bu konuda önemli bir adım attı. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası ile oturdu bir protokol imzaladı. Belediye başkanlarımız ve Mansur Başkan bir miktar kayısı alacak. Daha sonra Ankara’da belirli yerler ayrılacak, ayrılan yerler dolayısıyla hiçbir kira almayacak ve orada satışlarını yapıp gelir elde edecekler…”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com