Ana sayfa » Güncel » “SİZİN ÖNÜNÜZE DÜNYALARI SERSELER, HAKKINIZ ASLA ÖDENEMEZ…”

“SİZİN ÖNÜNÜZE DÜNYALARI SERSELER, HAKKINIZ ASLA ÖDENEMEZ…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Kahramanmaraşlı merkezli depremlerin ardından bölgede arama-kurtarma çalışmalarına ulusal ve uluslararası birçok arama-kurtarma ekibi katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi de hem arama-kurtarma çalışmalarında hem de ayni yardımlarla ilgili olarak bölgede çalışmalar yürüttü. 2 şehir hariç arama-kurtarma çalışmalarının tamamlanmasının ardından İBB ekipleri de bugün geri döndü.

Dönüş yolunda uçakta kaptan pilot İBB ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kaptan pilot, “Devletimiz sizin için, dönüşünüzü ve çeşitli organizasyonları yaptı, tahsislerinizi yaptı. Ancak sizlere dünyaları tahsis etseler, sizin önünüze dünyaları serseler hakkınız asla ödenemez. Allah sizlerden binlerce kez razı olsun. Sizlere olan şükran minnet tarif edilemez. Tekrar tekrar bölge halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Emniyetli uçuşlar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Değerli Büyükşehir Belediyesi çalışanları” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu o anları sosyal medya hesabından paylaşarak “İBB Arama Kurtarma ekipleri hüzünle evine dönüyor! Kaptan pilotumuza moral desteği için teşekkürler” dedi…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com