Ana sayfa » Siyaset » AKP’Lİ TUZLA BELEDİYE MECLİS ÜYESİNDEN, AKŞENER VE KILIÇDAROĞLU AİLELERİNE İNSANLIK DIŞI HAKARET!…

AKP’Lİ TUZLA BELEDİYE MECLİS ÜYESİNDEN, AKŞENER VE KILIÇDAROĞLU AİLELERİNE İNSANLIK DIŞI HAKARET!…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-AKP’li Tuzla Belediye Meclisi üyesi Türel Ağyol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in salı akşamı Ankara Ahlatlıbel’deki buluşmalarını görüntüleyen fotoğrafı, ağır hakaret içeren bir mesajla Twitter hesabına koydu. Ağyol, Akşener ve Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafını, geçmişte bazı siyasetçilerin gizlice kaydedilmiş seks kasetlerine gönderme içeren “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz” yazısıyla paylaştı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti lideri Akşener, Çankaya Belediyesi’nin Ahlatlıbel Tesisleri’nde ikili görüşme gerçekleştirdi. AKP’nin Tuzla Belediyesi meclis üyesi Türel Ağyol, iki liderin görüşmesi esnasında basına servis edilen fotoğrafın altına ağır itham içeren cümle yazdı.

PAYLAŞIMINI SİLDİ…

CHP Fotoğraf Servisi’nin paylaştığı fotoğrafın altına “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!” ifadesini yazan Türel Ağyol, paylaşımını kısa süre sonra kaldırdı.

AKP’li belediye meclisi üyesinden Akşener, Kılıçdaroğlu ve ailelerine ağır saldırı: Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz! – Resim :

AKŞENER’DEN ÖZÜR DİLEDİ…

Twitter’dan yazdığı yorumu daha sonra silen Türel Ağyol, Facebook hesabından ‘özür metni’ yayınladı. Yazdığı yoruma ‘hiç aklının ucundan bile geçmeyecek benzetmeler yapıldığını’ söyleyen Ağyol, ‘ironi’ yaptığını söyledi. İyi Parti liderinden özür dileyen Türel Ağyol, “Bu üzücü paylaşımımdan dolayı sayın Meral Akşener başta olmak üzere herkesten özür dilerim” dedi.

CHP VE İYİ PARTİ TUZLA BELEDİYESİ’NE GİDİYOR…

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yarın (29 Aralık) saat 12’de Tuzla Belediyesi önüne gideceklerini açıkladı. İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve parti örgütünün de olacağını ifade eden Kaftancıoğlu, paylaşımında şunları yazdı:

“Kaybettiğini gören AKP ahlaksızlıkta da sınır tanımamaya başladı. Kadın, erkek omuz omuza memleket sevdasına mücadele etmeyi bilmeyen AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız sosyal medya paylaşımına karşı: Yarın saat 12.00’de Tuzla Belediyesi önündeyiz!

İYİ Parti İl Başkanı Sayın Buğra Kavuncu ve örgütlerimizle birlikte hep birlikte sesimizi yükseltecek ve bu ahlaksız anlayışı memleketin başından def edeceğiz çok yakında!”

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız sosyal medya paylaşımına tepkimizi yarın gür bir sesle göstereceğiz. Saat 12.00’da, Tuzla Belediyesi önünde buluşalım ve siyasetin bu çirkin yüzüne, bunun kaynağını aldığı asıl seviyesiz odaklara tepkimizi duyuralım” dedi…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com