Ana sayfa » Kültür-Sanat » AVATAR-2, İLK FİLMDEN YARIM SAAT DAHA UZUN OLACAK…

AVATAR-2, İLK FİLMDEN YARIM SAAT DAHA UZUN OLACAK…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Zamanında en çok gişe yapan film olma rekorunu elinde bulunduran ancak sonrasında Avengers: Endgame’e bu unvanı kaybeden efsane fantastik bilim-kurgu filmi Avatar’ın devam filmi olan Avatar: The Way of Water filmi, bir süredir sinema severlerin gündeminde.

2 hafta kadar önce fragmanı yayınlanan Avatar’ın devam filmi The Way of Water’ın ardından film hakkında yeni bilgiler geldi. Söylentiye göre Avatar: The Way of Water, beklenilenden daha uzun ekran süresine sahip olacak.

Avatar: The Way of Water, 192 dakika olacak…

AMC Theatres ve Regal Cinemas listelemelerine göre Avatar: The Way of Water, 162 dakika olan ilk Avatar filminden 30 dakika daha uzun, yani 192 dakika olacak. 3 saat 12 dakika ekran süresi eğer gerçekse, 2022 yılının en uzun filmi olacak.

3 saat 12 dakika süreceğine dair ilk haberlerin yayınlanmasının ardından Avatar: The Way of Water’ın ekran süresiyle ilgili pek çok tartışma ortaya çıktı. Filmin final cut sürümünün bitmediğini belirtmekle beraber hayranların filmin uzunluğunun kalitesini düşüreceğine dair endişeli olduğunu da ekleyelim.

Filmin yapımcı stüdyosu, eğer devam filmi Avatar: The Way of Water’ın istenilen başarıyı elde etmemesi durumunda Avatar 4 ve 5’in iptal edilebileceğini söylemişti. Sizce Way of Water başarılı olur mu? Ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Avatar: The Way of Water fragmanı:

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com