Ana sayfa » Yerel » ALTO, MEDICANA İZMİR VE ÇEŞME HASTANELERİ SAĞLIK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI…

ALTO, MEDICANA İZMİR VE ÇEŞME HASTANELERİ SAĞLIK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin çeşitli kurumlardan aldığı hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanması için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor.

Aliağa Ticaret Odası, Medicana Internatıonal İzmir Hastanesi ile olan protokolünü yenileyerek, oda üyelerinin sağlık hizmetlerinden avantajlı faydalanmasını sağlayacak.

Yenilenen protokolde oda üyelerinin faydalanacağı indirim şartları Medicana Internatıonal İzmir Hastanesi’ne ek olarak geçtiğimiz aylarda açılan Medicana Çeşme Hastanesi’nde de geçerli olacak.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ile Medicana Internatıonal İzmir Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Yağmur Akçe arasında imzalanan anlaşma kapsamında, Aliağa Ticaret Odası üyeleri ve 1. derece yakınları Medicana Internatıonal İzmir Hastanesi ve Medicana Çeşme Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilecek.

Gerçekleştirilen indirim sözleşmesi kapsamında Aliağa Ticaret Odası üyeleri ve 1. derece yakınları; tüm muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak tedaviler için uygulanan cari fiyatlar üzerinden %15, SGK’lı hastalar ise bu hastalardan alınacak olan ilave ücretler üzerinden %15 indirimli olarak yararlanabilecekler…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com