Ana sayfa » Güncel » “GÖKTAŞ: “BENİ SEDAT PEKER İLE KARIŞTIRMAYIN, BEN YANARSAM SİZ DE YANARSINIZ!…”

“GÖKTAŞ: “BENİ SEDAT PEKER İLE KARIŞTIRMAYIN, BEN YANARSAM SİZ DE YANARSINIZ!…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER- Necip Hablemitoğlu suikastının planlayıcısı olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan ancak bulunamayan emekli Albay Levent Göktaş, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“Bu akşam saat 22.00’da her şeyi belgeleri ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım” diyen Göktaş, belgeleri yarın açıklayacağını söyleyerek şu paylaşımları yaptı:

1-Herkese iyi akşamlar. Güven Sorunu olmaması için herhangi bir şüphe olmaması için belgeleri de yarın videolu bir şekilde açıklayacağım. Daha doğru olacağını düşünüyorum. Ayrıca Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmadım. Kendimi Harp Okulundan mezun olmuş Teğmen gibi hissediyorum.

2-Yarından itibaren videolu anlatımlarım olacak. Net söylüyorum bazıları bu gece uyku uyumasın.Gerçek neymiş yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar zamanda yanımda olmayanlar k**** kursağında büyüyenler görüşeceğiz.Beni kullanıp bir kenara atanlar kabusunuz olacağım.

3-Siz korunaklı konaklarda kalırken ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K**** kursağında büyüyenler uyumayın lan uyumayın o tuğlayı yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!

4-Ve şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!.

“BEN ŞEHZADE MUSTAFA’NIN KADERİNİ YAŞAMAYACAĞIM…”

Göktaş daha sonra yaptığı paylaşımda, “Şunu kulağınıza küpe edin. Ben Mustafa’yım ama Şehzade Mustafa degilim. Şehzade Mustafa’nın kaderini yaşamayacağım. Görüşeceğiz!!!!” ifadelerini kullanarak Şehzade Mustafa’yı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandıran Mehmet Günsur’un yer aldığı bir video paylaştı. Videoda “Zahit bizi tan eyleme” isimli Yeniçeriler ile özdeşleştirilen Bektaşi deyişi de yer aldı. Öte yandan Göktaş’ın diğer paylaşımında Bektaşi deyişi Ya Hızır’a yer vermesi dikkat çekti.

Şunu kulağınıza küpe edin. Ben Mustafa’yım ama Şehzade Mustafa degilim. Şehzade Mustafa’nın kaderini yaşamayacağım. Görüşeceğiz!!!!

“KULLANILDIĞIM DURUMLAR OLDU HEPSİNİ YAVAŞ YAVAŞ AÇIKLAYACAĞIM…”

Levent Göktaş, bugünkü paylaşımında Silivri Cezaevi’nde çekilen bir fotoğrafını da paylaşarak, “Ben oraya bir kere girdim! ikinci kere girmeyeceğim! Oraya girmesi gerekenler girecek! beni kullananlar girecek! Akşam 22.00’de buluşmak üzere. Saygılarımla…” demişti.

Levent Göktaş, bazı kişi, şirket ve gazetecileri etiketlediği paylaşımında şunları kaydetmişti:

“1-1959 yılında Niksar’da doğdum. 1980 yılında Kara Harp okulundan mezun oldum. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 25 yıl TSK Özel Kuvvetlerde tim, tabur ve alay komutanlığı yaptım. 2005 yılında kıdemli albay rütbesinden emekli oldum.

2- 1992 yılında Azerbaycan, 1998-2001 yıllarında Suriye, 2000 yıllarında Kırgızistan’da ve 1993 ve 1997 yıllarında Irak’ta görev gereği bulundum. Çalışkan ve başarılı bir subaydım. Kırgın olduğum silah arkadaşlarım var. Kullanıldığım durumlar oldu. Hepsini yavaş yavaş açıklayacağım…”

Gerçek Gündem

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com