Ana sayfa » Güncel » TGB İZMİR’DE YENİ BAŞKAN HEYECANI…

TGB İZMİR’DE YENİ BAŞKAN HEYECANI…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-TGB Genel Başkanı Dilek Çınar’ın katılımıyla gerçekleştirilen TGB İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı sonucunda oy birliğiyle TGB İzmir İl Başkanlığına İkra Göksu Nacar seçildi.

İzmir’de vatansever, Atatürkçü gençliğin buluşma noktası olan TGB yeni dönemde İkra Göksu Nacar’ın önderliğinde çalışmalarına devam edecek. 2022 yılı çalışan gençliğin yılı olacak diyen Nacar;

“Türkiye’nin dört bir yanında kaderini ve mutluluğunu milletinin kaderi ve mutluluğu ile birleştiren bir nesil yetişiyor. Bu nesil ‘Mustafa Kemaller Tükenmez’ sözünün kanıtı olan nesildir. Bu nesil, Üreten Türkiye’yi inşa edecek nesildir.

Önümüzdeki dönemde dinamik, sapasağlam, umutlu ve kararlı gençliğin rüzgarını kurtuluşun şehri İzmir’de estireceğiz. Fethi Sekin gibi cesur, zekası ve çalışkanlığıyla daha da güçlü Türk Gençliği geliyor.” dedi.

İKRA GÖKSU NACAR KİMDİR?..

2011 yılında TGB üyesi olan Nacar, TGB Liseli ve Türkiye Liseliler Birliğinin Kuruluşundan bugüne aldığı çeşitli görevlerde TGB’nin büyümesine omuz verdi.

TLB Kadıköy İlçe Başkanlığının ardından Ege Üniversitesi Biyoloji bölümününü birincilik ile kazandı ve Ege Üniversitesi Temel Bilimler Topluluğunu kurdu.

Ege Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanlığı, Ege Üniversitesi kampüs başkanlığı görevlerini başarı ile yerine getirmesinin ardından TGB İzmir İl Sekreterliği Görevini aldı ve TGB Genel Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Yeni dönemde TGB İzmir İl Başkanlığını görevine seçilen İkra Göksu Nacar aynı zamanda TGB Başkanlık Kurulu üyesidir..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com