Ana sayfa » Siyaset » BOZKURT: “KABUL ETMEK LAZIM Kİ, HAK ETTİĞİMİZ GİBİ YÖNETİLİYORUZ, KURUNUN YANINDA YAŞ TA YANACAKTIR..”

BOZKURT: “KABUL ETMEK LAZIM Kİ, HAK ETTİĞİMİZ GİBİ YÖNETİLİYORUZ, KURUNUN YANINDA YAŞ TA YANACAKTIR..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt siyasetin gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Bozkurt açıklamasında; “Ülkemizde izlenen siyasi ve ekonomik politikaları görünce ülkemizi işgalemi hazırlıyorlar sorusunu kendime sormadan geçemiyorum. Ülkemize mülteci akını ile hız kazanan Büyük Ortadoğu Projesinin Türkiye senaryosu başlamış gözüküyor.

Ülkemize gelen mülteciler ile ekonomimizin her geçen gün bozulması tamamen planlanmış bir olaydır. Maalesef halkın büyük bir kesiminin bunun farkında olmadığı açık ve net gözükmektedir.

Muhalefet partilerinin önümüzdeki dönemde ülkemizde yaşanacak sorun ve sıkıntıları görmemesi, görüp de sessiz kalmaları veya çözüm önerilerini ortaya koyarak iktidara baskı yapmaması üzüntü ve endişe vericidir.

Asgari ücrete yapılan % 50 zam tatmin edici gözükmekte olup, bir çok  olumsuzlukları da beraberinde getirecektir. Bu durum malum Çin usulü-Bangladeş usulü köle pazarına yol açacaktır. Asgari ücretle çalışanların ilk altı ayda yüzde 20’si, ikinci altı ayda ise %30’u işsiz kalacaktır. Kayıt dışı istihdam artacak, ucuz iş gücü adı altında Türklerin yerini sığınmacı işçiler alacaktır.  

Ülkemizi karıştırmak için sığınmacıların kullanılacağı kesin olarak gözükmektedir. Ekonomide yaşanan sorun ve sıkıntılarda tüm olayların tetikleyicisi olacaktır. Şunu kabul etmek lazım ki hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz. Maalesef kurunun yanında yaşta yanacaktır” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com