Ana sayfa » Siyaset » SEDAT PEKER’DEN BAKAN SOYLU’YA; “BENİ TEKRARDAN OYUNA SOKMA, BANA LÜTFEN SAYIN DOKTORUM DE..”

SEDAT PEKER’DEN BAKAN SOYLU’YA; “BENİ TEKRARDAN OYUNA SOKMA, BANA LÜTFEN SAYIN DOKTORUM DE..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Bugün İçişleri Bakanlığının bütçesi görüşülürken Sedat Peker’in de iddialarının sorulduğu kurulda, Bakan Soylu, “Şimdi size kimin uyuşturucu kullandığını söylerim” yanıtını verdi.

Muhalefet, Bakan Soylu’ya, “Sen önce Sedat Peker’in iddialarına yanıt ver” dediğinde ise Bakan Soylu, “Ben 10 bin doları alan siyasetçiyi söylerim siz de başka şeyler söylemek zorunda kalırsınız”diye konuştu.

PEKER’DEN TEPKİ!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker de Süleyman Soylu’nun açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Peker, Soylu için ”Hiçbir soruya cevap vermediği gibi yine şantaj yaptı” ifadelerini kullandı.

“1-Çektiğim videolarda ben size mahalle k… nasıl oluyor diye anlatmıştım ya, benim ahretlik bugün mahalle nasıl olunurmuş tüm dünyaya gösterdi. Hiçbir soruya cevap vermediği gibi yine şantaj yaptı. Kimin uyuşturucu kullandığını biliyorum, kimin bylock…

2-…kullandığını biliyorum gibi şeyler söyledi. Lan mahallenin k…, beni Türkiye’ye getirseniz de beni öldürseniz de seninle işim var. Sen AK Parti’nin yüz karasısın. Sen TÜRK siyaset tarihinin yüz karasısın. Sen insanlığın yüz karasısın. Kaç kişiyi kayda aldırdın hepsini biliyorum.

3-Tarım Köy İşleri Bakanlığı’na geçip, orada kendini unutturup bozulan imajını düzeltmek için oy deposu olan çiftçilerle, köylülerle iyi diyaloglar kurup bir sonraki CUMHURBAŞANLIĞINA aday olmak için çekirdek kadronla yaptığın planlardan da haberim var.

4-Bırak Tarım Bakanlığı’nı, sen Diyanet İşleri Başkanı olsan bile senin peşini bırakmam. Sana bir kere ahiretlik dedim. BENDE SÖZ NAMUSTUR, bunu herkes bilir. Şantaj amacıyla Resul’e çektirdiğin kasetlere de sakın güvenme. Ben sana söylemiştim serdengeçtiler, vatan fedaileri…

5-…vatanın delileri her yerde. Beni küçültecektin he, gördün mü adam nasıl küçültülürmüş? Seni uyarıyorum, sakın bir daha kimseye şantaj yapma. Gündemden biraz uzak kalmak istiyorum. Beni tekrardan oyuna sokma. BANA LÜTFEN SAYIN DOKTORUM DE, BENİ MAHCUP ETME..”

Gerçek Gündem

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com