Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA BELEDİYESİ 180 BİN METREKARELİK ALANI ASFALTLAYACAK..

ALİAĞA BELEDİYESİ 180 BİN METREKARELİK ALANI ASFALTLAYACAK..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte planlanan sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Kent içerisindeki yolların asfaltlanarak yüksek standartlı bir hale getirilmesinin hedeflendiği çalışmalara Yeni Kalabak Mahallesi’nden başlanırken Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da çalışmaları yerinde takip etti.

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleştirilen çalışmalar tamamlandığında Yeni Kalabak Mahallesi’nde yaklaşık 2 bin 100 metrekarelik alan sıcak asfalta kavuşturulmuş olacak.

Belediye ekipleri, Yeni Kalabak Mahallesi’nde bağlantı yollarının asfaltlanması işlemlerinin ardından çalışmalarını Siteler Mahallesi’ne daha sonrasında ise Yeni Mahalle’ye taşıyacak. Fen İşleri Ekipleri, asfaltlama işlemlerinin yanı sıra bir yandan da Yeni Şakran Mahallesi’nde doğalgaz altyapı çalışmalarından ötürü deforme olan yollarda taş tamiri çalışmalarını sürdürüyor.

Yolların asfaltlanarak daha konforlu, modern ve güvenli hale getirilmesini amaçlayan Aliağa Belediyesi, bu yıl kent içerisinde çeşitli mahallelerde gerçekleştireceği çalışmalarla yaklaşık 180 bin metrekarelik alana sıcak asfalt serimi yapacak..

blank
blank
blank

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com