Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA BELEDİYESİNİN TÜM KURSLARI 30 NİSAN’A ERTELENDİ..

ALİAĞA BELEDİYESİNİN TÜM KURSLARI 30 NİSAN’A ERTELENDİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen yeni tip koronavirüs salgını (Kovid-19) mücadelesi kapsamında Aliağa Belediyesi bünyesindeki tüm kültürel, sanatsal ve sportif kurslar 30 Nisan tarihine ertelendi.

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yayınladığı genelgenin ardından, 16 Mart tarihi itibariyle hizmeti durdurulan tüm kurslar 30 Nisan’a kadar hizmet veremeyecek. 

Alınan karara göre; kurslar, eğitim faaliyetleri, kültürel ve sportif etkinlikler, Nadir Nadi Kütüphanesi, Aliağa Gençlik Merkezi’ndeki fitness, havuz ve diğer aktivite alanları, Rehabilitasyon Merkezi, Satranç Kulübü, Kış Spor Okulları, konser ve benzeri tüm etkinlikler ertelendi edildi.

ALİAĞA BELEDİYESİ’NİN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ SÜRÜYOR..

Halk sağlığı açısından büyük tehlike oluşturan koronavirüs salgınına karşı mücadele çalışmalarına hızla devam eden Aliağa Belediyesi, vatandaşların sıklıkla kullandıkları okul, cami, ulaşım araçları gibi toplu yaşam alanlarında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Aliağa Belediyesi, yapılan dezenfekte çalışmalarının yanı sıra büyükten küçüğe binlerce insanın toplu olarak yararlandığı kursları da koronavirüs tedbirleri kapsamında 30 Nisan tarihine kadar erteleme kararı aldı..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com