Ana sayfa » Kültür-Sanat » HAFTANIN FİLMLERİNİ TAKİP ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY..

HAFTANIN FİLMLERİNİ TAKİP ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağalı sinemaseverler Aliağa Gençlik Merkezi’nde gösterime girecek olan son yapım filmleri artık Aliağa Gençlik Merkezi’nin resmi internet sayfası sinema bölümünden takip edebilecek.

Aliağalı sinema tutkunları cep telefonlarından, tabletten ya da bilgisayarlarından https://aliagagenclikmerkezi.com/sinema sayfasını ziyaret ederek haftanın filmlerini görebilecek. Ziyaretçiler gösterimdeki filmlerin tüm bilgilerine ve gösterim saatlerine ulaşabileceği gibi fragmanları da izleyebilecek. 

BU HAFTA DÖRT FİLM GÖSTERİMDE OLACAK..

Komedi, dram ve aksiyon türünden son yapım filmler Aliağalı sinemaseverler için Aliağa Gençlik Merkezi’nde olacak. Alper Kul, Büşra Pekin ve Korhan Herduran gibi usta oyuncuların rol aldığı ‘Fırıncının Karısı’ ilk kez beyaz perdede yerini alacak.

İzleyenleri kahkahaya boğacak olan komedi türündeki film 27 Eylül 2019 Cuma gününden itibaren yurt içi sinemalarıyla aynı anda Aliağa Gençlik Merkezi’nde olacak. Film 4 Ekim 2019 Cuma gününe kadar gösterimde kalacak. 

‘Fırıncının Karısı’ komedi filminin yanı sıra; dram türündeki ‘Annem’, aksiyon türündeki ‘Rambo: Son Kan’, çocuklar için ise animasyon türündeki ‘Hayvanat Bahçesi’ adlı filmler 27 Eylül – 4 Ekim 2019 tarihlerinde Aliağa Gençlik Merkezi’nde olacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com