Ana sayfa » Güncel » “SAAT’TE 40 KİLO DİYE İKAZ GEÇİLMİŞ, 114 KİLO YAĞMIŞ. ÇOK BÜYÜK BİR FARK VAR ORTADA..”

“SAAT’TE 40 KİLO DİYE İKAZ GEÇİLMİŞ, 114 KİLO YAĞMIŞ. ÇOK BÜYÜK BİR FARK VAR ORTADA..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da yağmurdan etkilenen yerlerde yağmur sonrası inceleme yapıyor. Yağmur sonrası mağdur olan esnafla konuşan İmamoğlu, maddi ve manevi olarak esnafın yanında olduğunu belirtti.

İmamoğlu, ayrıca Eminönü’nde alt geçitten geçerken hissedilen koku ile ilgili zabıtanın denetlemesi talimatını verdi.
İmamoğlu “İstanbul’daki yoğun yağmurdan etkilenen yerlerde ekiplerimizden anlık bilgi aldım. Ekiplerimizle yağmur sonrası inceleme yapıyoruz.” dedi.

İmamoğlu yaptığı açıklamada “15-20 dakika içinde saatte 114 kiloyu bulan baş edilemez bir yağmur. Meteoroloji’den ikaz çok gecikmiş. Orta şiddet diye rapor edilmiş yaklaşık 40 kilo diye ikaz geçilmiş ama çok büyük bir fark var arada. ” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu, “Tatile çıktı”haberleriyle ilgili sorulan soru üzerine “Boş konuşan boş konuşuyor zaten makamı ne olursa olsun. İmamoğlu neden tatildeymiş, bak sen… Bizim tatilimiz de şeffaf. İki gün Hacıbektaş’taydık. İki gün de ailemizle olduk. Bu tarihte afet olursa elbette koşar geliriz” dedi.

Eminönü’nde alt geçitten geçen İmamoğlu, “Bu koku balık kokusu mu tuvalet kokusu mu? Bu koku hep oluyor mu burada? Zabıta burayı denetlesin” dedi..

Kaynak-Cumhuriyet

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com