Ana sayfa » Spor » ALTYAPI DA JİMNASTİK OLUNCA, KARATE’DE YENİLMİYORLAR..

ALTYAPI DA JİMNASTİK OLUNCA, KARATE’DE YENİLMİYORLAR..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Aliağa ve Foça’nın gurur kaynakları Yüksel kardeşler küçük yaşlarına rağmen bugüne kadar katıldıkları müsabakalarda çok büyük başarılara imza attılar. 

Yüksel kardeşler, Jimnastik altyapıları sayesinde karate sporuna daha iyi adapte olarak başarıdan başarıya koşuyorlar. Minik karateciler, son 3 yıldır Jimnastik antrenörü Barış Tohumcu eşliğinde aldıkları eğitimler sayesinde gönül verdikleri Karate sporunda rakiplerinin önüne geçmelerine olanak sağladılar.

jimnastik antrenörü Barış Tohumcu yaptığı açıklamada, ‘’ Jimnastik tüm spor dallarının alt yapısı yani temelidir. Binanın temelidir, temel ne kadar iyi ve güçlü ise üzerine yapacağınız katlar her zaman en sağlam ve güvenilir olacaktır. Jimnastik alt yapısı ile sadece fiziksel olarak değil güzel bir karakter ve lider özelliği taşıyan çocuklar yetiştirmek mümkündür. 

Salonumuzda eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz Kaan Yüksel ve Kerem Çağatay Yüksel’ i başarılarından dolayı kutluyor. Kendilerinin çok daha güzel ve yüksek başarılara imza atacaklarına inanıyorum. Her zaman arkalarındayız.’’ dedi.

Karate Antrenörü Kudret Yüksel karate sporcusu olan Kaan Yüksel’ de Jimnastik eğitiminin yararını gördüklerini aynı şekilde kardeşi Kerem Çağatay Yüksel’ inde bu eğitimi aldığını ve iki kardeşin de aynı başarıları hedeflediğini belirtti. Antrenör  Yüksel “ Jimnastik antrenörü Barış Tohumcu ‘ ya desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.’’ diye konuştu..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com