Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA BELEDİYESİNDEN, ELEKTRİK SARF MALZEMESİ ALIMI..

ALİAĞA BELEDİYESİNDEN, ELEKTRİK SARF MALZEMESİ ALIMI..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, elektrik sarf malzemesi mal alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.

46 kalem elektrik sarf malzemesi alım işini kapsayan ihale 11 Haziran 2019 Salı günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Yüklenici firma malların tümünü işe başlama tarihinden itibaren 40 takvim günü içerisinde Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün elektrik malzemeleri ambarına teslim edecek. İstekliler, gerekli detaylara EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek.

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı https://ekap.kik.gov.tr/EKAP web adresinden görülebileceği gibi 200 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden de satın alınabilecek.

Tekliflerin, ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden teslim edilebileceği aktarılırken, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebileceği duyuruldu. Verilen tekliflerin geçerlilik süresinin ise ihale tarihinden itibaren 90 takvim gün olduğu bildirildi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com