Ana sayfa » Spor » F.BAHÇE DE MAAŞ VE PRİMLER ÖDENMİYOR, FUTBOLCU ALACAĞI, 17 MİLYON EURO !

F.BAHÇE DE MAAŞ VE PRİMLER ÖDENMİYOR, FUTBOLCU ALACAĞI, 17 MİLYON EURO !

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Fenerbahçe’de futbolculara 2019 yılına dair hiçbir hak ediş ödenmiş değil. Takımın 4 aylık maaşı birikmiş durumda. Söz verilen bazı primlerin de halen ödenmediği iddiaları hayli kuvvetli.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz cumartesi günü Yüksek Divan Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada, son Samandıra ziyaretine dair bir detay paylaşmış ardından da “Maaş ödemeleri konusunda diğer kulüplerin önündeyiz” demişti.

Koç, ödemeler konusunda aksaklık yaşadıklarını ancak diğer kulüplere nazaran daha iyi durumda olduklarını anlatmak istedi. Peki Fenerbahçe’de futbol takımında ödemeler ne durumda? Samandıra’dan gelen bilgiler durumun pek iç açıcı olmadığı yönünde. Hatta Koç’un bu açıklaması futbolcular arasında büyük şaşkınlık yarattı.

4 AYLIK MAAŞ VE PRİM BİRİKTİ, KONUŞULAN BEDEL 17 MİLYON EURO..

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; Fenerbahçe’de futbolculara 2019 yılına dair hiçbir hak ediş ödenmiş değil. Takımın 4 aylık maaşı birikmiş durumda. Bazı primlerin de söz verilmesine rağmen halen ödenmediği iddiaları da hayli kuvvetli. Bu durumun takımın son dönemdeki futboluna olumsuz etki ettiği belirtiliyor.

Yönetim bu konuyu çözebilmek için çare arıyor. 31 Mayıs’taki UEFA görüşmesine kadar bu durumun çözüme kavuşması gerek. Futbolcu alacağı olmadığına dair UEFA’ya bilgi vermek için yaklaşık 17 milyon Euro’luk bir ödemenin futbol takımına yapılması şart.

İkinci seçenek ise, futbolcuların “Alacağım yoktur” kağıdı imzalaması..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com