Ana sayfa » Siyaset » ZAFER PARTİSİ ALİAĞA’DA TEŞKİLATLANIYOR…

ZAFER PARTİSİ ALİAĞA’DA TEŞKİLATLANIYOR…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Prof.Dr. Ümit Özdağ’ın Genel Başkanlığını yaptığı ve mültecilerin geri gönderilmesine yönelik yapılan etkili söylemlerle hızlı bir yükseliş sağlayan Zafer Partisi, Aliağa’da kurucu İlçe Başkanlığı görevini, şehrin yeni ve sevilen simalarından, Kamu Yönetimi uzmanı ve Siyaset Bilimi mezunu olan ve aynı zamanda Aliağa başta olmak üzere Akhisar, Samsun ve Foça’da dört farklı sektörde faaliyet gösteren özel bir şirketin genel müdürlük görevini yapan Buminhan Güngör atandı.

Ümit Özdağ’ın imzası ile bugün ataması gerçekleştirilen çiçeği burnunda İlçe Başkanı Buminhan Güngör bazı açıklamalarda bulundu. Güngör’ün açıklamaları şöyle:

“Heyecanlıyız, gururluyuz, inançlıyız. Ülkemizin üstünde dolaşan karabulutların yok olması, yeniden mutlu ve huzurlu günlerin geleceği inancına sonuna kadar inanıyoruz.

Bu zafer yolculuğunda bütün Aliağa’lılara çağrımız şudur, gelin güzel günlere ulaşma çabamıza sizlerde el verin, gelin bu güzide memleketi çocuklarımızın hür ve huzur içinde yaşayacağı yer haline tekrardan beraber getirelim.

Yönetim kurulumuzu önümüzdeki günlerde açıklayacağız.

Bütün mücadelemiz çocuklarımıza güzel günler bırakmak için olacak.

Yüce Türk milletinin geleceğine şerh düşürmeyeceğiz. Zafer yolunda buluşmak üzere…”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com