Ana sayfa » Güncel » AKP’Lİ SAYAN, UZUN NAMLULU SİLAHLAR TAŞIYAN BİR GRUPLA SOKAĞA ÇIKTI…

AKP’Lİ SAYAN, UZUN NAMLULU SİLAHLAR TAŞIYAN BİR GRUPLA SOKAĞA ÇIKTI…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, uzun namlulu silah taşıyan kişilerle birlikte kent sokaklarında yürüdü.

İddiaya göre Sayan ve yakınları ile Yıldırım ailesi arasında Ağrıspor’un satışı üzerinden kavga çıktı. Kavga sonrası Sayan, uzun namlulu silah taşıyan koruma ve yakınları ile birlikte kent sokaklarında yürüdü. Sayan, kavgada bazı yakınlarının darp edilmesi nedeniyle şikayetçi oldu. MA’nın aktardıklarına göre, Sayan’ın silahlarla yürüdüğü görüntüler bazı sanal medya hesapları üzerinden de paylaşıldı.

“BELGELERLE AÇIKLAYACAĞIZ…”

Dün, Ağrı Spor’a ait olduğu iddia edilen bir sosyal medya hesabının Facebook’tan yaptığı açıklamada, bu akşam saatlerinde belgelerle açıklamalar yapacağını duyurmuştu.

Ağrı Spor hesabının paylaşımında şu ifadeler kullanıldı:

“Yarın saat 19:00’da kulübümüzü bu duruma düşürenler, kuyusunu kazanlar, iş çevirenler hakkında bilgi, belge ve deliller ile beraber basın açıklaması yapılacak. Başkanımız Mehmet Yıldırım ve kulüp müdürümüz Kerem Adıgüzel birlikte bu basın açıklamasını yapacaklar. Tüm Ağrı halkını bu canlı yayını izlemeye davet ediyoruz. İlimiz ve kulübümüzün selameti için bu basın açıklamasını maalesef yapmaya mecbur kaldık…”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com