Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA’DA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ…

ALİAĞA’DA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-07-13 MAYIS 2022 TARİHLERİ ARASINDA ALİAĞA’DA TRAFİK HAFTASI ETKİN BİR ŞEKİLDE KUTLANILDI. YAPILAN ETKİNLİKLER KAPSAMINDA;

*Ziraat Bankası Kavşağında “5 Adımda Yaya Güvenliği” mottosu kullanılarak vatandaşlarımıza broşür dağıtılarak bilgilendirme yapıldı.

*Trafik Personeli Tarafından İlçe Genelinde billboardlara ve İlçe Merkezinde görünür olan yerlere bilgilendirme afişleri asılarak, Trafikte Emniyet Kemerinin Kullanımının Teşvik Edilmesine Yönelik “Bi Hareketine Bakar”, “Kemerinle Yol Ver Hayata”, “Kemerim Hep Aklımda Annem Hep Yanımda” Ve Yaya Önceliği Konusunda “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” Ve “Trafikte Her Yıl Daha İyiye” Mottoları Etkin olarak kullanılarak El Broşürleri dağıtıldı.

*Sayın İl Emniyet Müdürümüzün katılımı ile emniyet mensupları ve Kamu kurum ve kuruluş yetkilileri katılımı ile Ramada Otelde Trafik Haftası ile ilgili olarak konser ve etkinlik düzenlendi.

*Trafik Haftası süresince Şehit Fethi Sekin Trafik Eğitim Parkında öğrencilerimize yönelik Temel Trafik Eğitimi verildi.

*Trafik personelinin katılımı ile Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ile birlikte bisiklet turu ve etkinlikler düzenlendi.

*Kurumlara Trafik Haftası münasebeti ile seminer düzenlenerek bilgilendirmeler yapıldı.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosu ve İlçe Jandarma Komutanlığı personeli katılımı ile Trafik Haftası kapsamında Demokrasi Meydanında stand kurularak Trafik-Narkotik-Dost Gözler projesi ile ilgili vatandaşlarımıza bilgilendirme yapılarak broşür dağıtımı yapıldı…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com