Ana sayfa » Spor » ALİAĞA GALATASARAY FUTBOL OKULUNDAN DOSTLUK TURNUVASI…

ALİAĞA GALATASARAY FUTBOL OKULUNDAN DOSTLUK TURNUVASI…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Aliağa Galatasaray Futbol Okulu’nun düzenlemiş olduğu “Dostluk Turnuvası” Aliağa Enka Futbol Sahasında başladı.

Dostluk Turnuvasında ilk hafta; Aliağa Galatasaray Futbol Okulu, Aliağa Belediyesi Futbol Okulu, Aliağa Göztepe Futbol Okulu ve Aliağa Altay Futbol Okulu mücadele etti.

Aliağa Galatasaray Futbol Okulları kurucusu Özge Özakıncı turnuva ile ilgili şunları söyledi:

” Dostluk turnuvamız, yıl içerisinde tüm yaş kategorilerinde ilçemizdeki tüm futbol okullarının katılımlarıyla devam edecektir. Turnuvamızın sloganı; Puanlama yok, şampiyon yok, kazanan ve kaybeden yok. Turnuvanın tek kazananı dostluk olacaktır.

Bizim en büyük şansımız Alper Peker hocamız. Kariyeri başarılarla dolu hocamızın gerçekleştirmiş olduğu bu tür etkinliklerle sporcularımızın hem sportif anlamda hem de sosyal anlamda gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca bu etkinliklerle birlikte Aliağa Galatasaray Futbol Okulu olarak amacımız, ilçemizin güzide futbol takımı Aliağa FK’ya, Galatasarayımıza ve milli takımımıza ahlaklı ve yetenekli bireyler yetiştirmek olacaktır.

Kısa bir süre önce kurulmuş olmamıza rağmen, sistemli ve disiplinli çalışmalarımız sayesinde, üç sporcu kardeşimizi Aliağa FK altyapısına kazandırmış olmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

Dostluk Turnuvamızın gerçekleşmesinde bizlerden yardımlarını esirgemeyen başta Belediye başkanımız Sayın Serkan Acar’a, Aliağa Galatasaray Dernek Başkanı Adem Koç’a turnuvaya katılan futbol okullarının yönetici ve antrenörlerine, hava muhalefetine rağmen sahada mücadele eden tüm sporcularımıza ve çocuklarını izlemeye gelerek turnuvamıza yoğun ilgi gösteren ailelere çok teşekkür ederim..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

© 2015 – 2021 | Kuzeyegehaber.com