Ana sayfa » Güncel » MİKROFONU AÇIK UNUTTULAR, ACI İTİRAFLARDA BULUNDULAR: “NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL, DEVLET’TEN İŞ ALMAM..”

MİKROFONU AÇIK UNUTTULAR, ACI İTİRAFLARDA BULUNDULAR: “NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL, DEVLET’TEN İŞ ALMAM..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Çorum Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısında AKP’li Meclis Üyesi İsmail Bölükbaş mikrofonu açık utunca olanlar oldu.

Çorum Belediye Meclisi toplantısında AKP’li üye İsmail Bölükbaş açık mikrofonu unuttu, bir başka AKP’li üye ile sohbet ederken, “Kimse iş yapmayı istemiyor ki… Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Ben devletten iş almam mesela. Özel şahıstan bile iş alınmaz” dedi.

“NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL, DEVLETTEN İŞ ALMAM..”

Çorum Belediye Meclisi, ocak ayı toplantısı yapıldı. Toplantıda yapılan bir oylama sırasında, AKP’li Meclis üyesi İsmail Bölükbaş; mikrofonun açık olduğunu unutarak, belediye meclisinin AKP’li üyesi Muhammed Murat Kılıçlı ile sohbet etti. Bölükbaşı, Kılıçlı’ya şunları söyledi:

“Şimdi şöyle bir şey var. Kimse iş yapmayı bir şey yapmayı istemiyor ki… Sen bu işin içindesin. Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Şimdi sen müteahhit olsan… Ben devletten iş almam mesela. Özel şahıstan bile iş alınmaz..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com