Ana sayfa » Güncel » “MÜDÜRÜM ISRARLA ÖZRÜNÜ KABUL ETMEMİ İSTEDİ, HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAĞIM..”

“MÜDÜRÜM ISRARLA ÖZRÜNÜ KABUL ETMEMİ İSTEDİ, HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAĞIM..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın, yayın sırasında ses kontrolü yapan İHA kameramanı Ahmet Demir’e tokat attığı ortaya çıktı.

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Sarıkaya, tokat attığı İHA Muhabiri Ahmet Demir’den özür diledi.

Sarıkaya, “Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Mürdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziüantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan mazeretsiz özür diliyorum” dedi.

Konuyla ilgili Cumhuriyet’ten Deniz Ogan’ın haberine göre; İHA Muhabiri Ahmet Demir, yayın sırasında yaşananları anlattı.

Ahmet Demir şunları söyledi:

“Ben kameramanlık görevi yapıyordum. Muharrem Bey, kendi kanallarıyla irtibat kurabilmesi için kendi telefonunu kullanmak istedi. Kendi telefonumuzu vermek istedik ama kendisi ısrarla kabul etmedi. Kendi telefonu çekmeyince yayın esnafında sürekli hareket yaptı. Görevim olmasa da durumla ilgilenip telefonumu verdim ve sonrasında bana bu hamleyi yaptı. Çok zoruma gitti bir şey yapamamak ve karşındaki insanın bir şey yapmaması” dedi.

Sarıkaya’nın özür dilediğini ifade eden Demir, şöyle devam etti:

“Benden özür dilemeye çalıştı. Müdürüm ısrarla kabul etmemi istedi ve ben de yaşına hürmeten kabul ettim ancak avukatımla görüştüm. Rencide olduğum için hukuki süreci başlatacağım. Salı günü dava açacağım..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com