Ana sayfa » Güncel » YÜCEL’DEN SOYER’E DESTEK; “DÜŞÜN ARTIK BU ÜLKENİN YAKASINDAN!..”

YÜCEL’DEN SOYER’E DESTEK; “DÜŞÜN ARTIK BU ÜLKENİN YAKASINDAN!..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada kurdaki dalgalanmalar sebebiyle yatırım maliyetlerinin 3.5 Milyar TL arttığını, İzmir’in 1 metro hattı kaybettiğini ifade etmişti. Soyer’in açıklaması AKP cephesinde tepkilere sebep olurken, CHP İzmir İl Başkanı Yücel’den Soyer’e destek geldi.

Yücel yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Tunç Soyer, kötü ekonomi yönetiminin ve Dövizdeki rekor kur artışlarının, İzmir’in bir metro hattına mal olduğunu ifade ediyor. Sayın AKP İzmir İl Başkanı cevap veriyor “Bırakın Allah aşkına, biraz destek olun” Pes doğrusu!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tüm metro ve tramvay hatlarını merkezi yönetimden tek kuruş destek almadan kendi imkanlarıyla yapıyor.

Belediyelerimiz pandemide AKP’nin görmezden geldiği esnafa, vatandaşa maddi ve manevi destek verdi, vermeye devam ediyor.

Tüm engellemelerine rağmen tarımı, hayvancılığı ve kooperatifçiliği karşılıksız destekliyor.

İflasa sürüklediğiniz ekonomimize, itibarını sıfıra indirdiğiniz milli para birimimize, millet ekmeğe muhtaçken yaptırdığınız saraylarınıza bakınca size söylenecek tek şey var!

Bu güzel ülkeyi uluslararası arenada küçük düşürdüğünüz için, milleti sefalete mahkum ederken, dolarla yandaşlarınızı zenginleştirdiğiniz için biraz olsun utanın. Artık bu ülkenin yakasından düşün..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com