Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA SAADET PARTİSİNDEN, TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜNE ZİYARET..

ALİAĞA SAADET PARTİSİNDEN, TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜNE ZİYARET..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç ve yönetimi Aliağa Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Aydın Buğalıdüzü’yü makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç ve yönetimi, Aliağa Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili olarak açıklamada bulunan Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç,

“Tarım Kredi Kooperatifi Müdürümüzü yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber makamında ziyaret ettik. Erbakan Hocamızın Davam kitabını kendisine takdim ettik. Müdürümüz Aydın Buğalıdüzü bizi kooperatif çalışmalarıyla ile ilgili bilgilendirdi.

Müdürümüz bize, geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Tarım Kredi Kooperatifi Marketi ile ilgili olan gelişmeleri de aktardı. Bu marketin tamamen yerli ve milli oluşu, milli görüşe sahip olan bizleri ayrıca etkiledi. Bu konu da bize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu müdürümüze de ilettik.

Müdürümüz bu marketin Aliağa’nın üç noktasında daha açılacağını fakat dükkan kiralarının aşırı yüksek olmasından kaynaklı açılamadığından bahsetti. Müdürümüze bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com