Ana sayfa » Güncel » “NOTER TASDİĞİNİ GÖRECEĞİZ, OYUMUZU ÖYLE VERECEĞİZ..”

“NOTER TASDİĞİNİ GÖRECEĞİZ, OYUMUZU ÖYLE VERECEĞİZ..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Marmara EYT Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak, katıldığı RS FM’de Ali Çağatay’la Seyir Hali programında “EYT” konusuna yönelik bazı değerlendirmelerde bulundu.

Mücadele ettikleri konuları ve mağduriyetlerini dile getiren Özüpak, muhalefetteki siyasi parti yöneticilerine seslendi.

Söz değil güvence istediklerini vurgulayan Özüpak, iktidara talip olanların muhalefet partilerinin kendilerine noter tasdikli taahhüt alacaklarını söyleyerek şu ifadeleri kullandı;

“NOTER TASTİĞİNİ GÖRELİM OY VERELİM”

“Biz diyoruz ki, seçim beyannamelerinin içerisinde yer alıyoruz. Güvence istiyoruz. Bize ‘noter tasdikli taahhüdünüzü vereceksiniz, iktidara talipseniz, güvencesini yazılı istiyoruz’ dedik. Kendileri de ‘evet’ dediler. Yakın zamanda noter taahhüdünü kendilerinden teslim alacağız.

“SEÇİMLERİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ”

O Meclis’i vatandaşlık görevimiz olan oy hakkımızla biz seçiyoruz. Seçimleri sabırsızlıkla da bekliyoruz. İstiyoruz ki bunu bu hale getirmesinler ve hükümetimiz de masaya otursun..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com