Ana sayfa » Yerel » Sağlığınız İçin Maskesiz Çıkmayın!..

Sağlığınız İçin Maskesiz Çıkmayın!..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi Zabıta ekipleri kent genelinde koronavirüs denetimlerini sürdürüyor.

Zabıta ekipleri, İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs denetimlerinin sahada daha etkin yürütülmesi için tüm valiliklere gönderdiği yeni genelge kapsamında kent merkezinde koronavirüs denetimi gerçekleştirdi.

Özellikle vatandaşların yoğunlukta olduğu İstiklal Caddesi’nde denetim yapan ekipler, vatandaşlara maske ve sosyal mesafe kurallarına uymaları yönünde hatırlatmalar yaptı.

Pazaryeri gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelere ek olarak kent merkezinde de denetimleri sürdürdüklerini belirten Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Tahir Acar, denetimlere sıklaştırarak devam edeceklerini söyledi.

Tahir Acar: “Hepimiz Çok Daha Fazla Dikkatli Olmalıyız”

Kent merkezinde özellikle market ve banka önleri ile dolmuş duraklarında denetimler yaptıklarını da sözlerine ekleyen Mustafa Tahir Acar, “Kış mevsiminin gelmesiyle salgının daha fazla artma riskine karşı hepimiz çok daha fazla dikkatli olmalıyız.

Belediye Başkanımız Sayın Serkan Acar’ın talimatları ile tüm ekibimiz ile sahada denetimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız denetimlerde Aliağa halkının genel olarak eskiye göre maske ve sosyal mesafe konusunda daha dikkatli olduklarını görüyoruz. Tedbiri elden bırakmayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com