Ana sayfa » Güncel » PENTAGON, RESMİ OLARAK UFO GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI..

PENTAGON, RESMİ OLARAK UFO GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Pentagon, UFO görüntülerini resmen yayınladı. ABD Savunma Bakanlığı Pentagon tarafından paylaşılan UFO görüntüleri kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

ABD’nin Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı Pentagon’un dün tanımlanamayan uçan nesneleri gösteren üç UFO videosu resmen yayınladı.

Sosyal medyada düşen görüntülerin Amerikan donanmasına ait pilotların görev esnasında karşılaştıklarında kayda aldıkları, tanımlanamayan uçan nesnelere ait UFO görüntüleri oldukları belirtildi.

UFO görüntülerini görmek isteyenleri heyecanlandıran videoların 2004 ve 2015 yıllarına ait olduğu Pentagon sözcüsü tarafından belirtildi. Pentagon sözcüsü ayrıca UFO görüntülerinin gerçek olup olmadığı veya daha fazla benzer görüntünün olup olmadığına ilişkin kamuoyunu aydınlatma amacıyla görüntülerin resmi olarak yayımlanmasına karar verildiğini belirtti.

Sosyal medya gündemi olan videoların seneler önce internete düştüğü, yapılan inceleme sonucuda ilgili videoların yayımlanmasının donanma sistemine ait hassas bilgileri içermediği ve bu sistemi tehlikeye atmayacağı kanaatine varıldığı da ifade edildi..

https://twitter.com/i/status/1254885368496705537

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com