Ana sayfa » Güncel » FOÇA’DA YAŞLILAR EVE KAPANDI, ALIŞ-VERİŞİ GENÇLER YAPTI..

FOÇA’DA YAŞLILAR EVE KAPANDI, ALIŞ-VERİŞİ GENÇLER YAPTI..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Foça’da aralarında ekipler oluşturan gençler sokağa çıkması yasaklanan yaş ve risk grubun da bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını temin etmek için seferber oldu.

Market alış verişlerini yaparak evlere ulaştıran gençler koronavirüsü kapmamak ve taşımamak içinde özel önlemler alıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Foça İlçe Gençlik Kolları Başkanı Caner Aktan’ın öncülük ettiği gençler 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkması sakıncalı ve yasak vatandaşların ihtiyaçlarını temin etmeye çalışıyorlar.

Koronavirüs kapmamak ve taşıyıcılık yapmamak için steril maske ve eldiven takarak gün bitiminde yenileyen, her alışveriş sonrası dezenfektanlarla kendilerini dezenfekte eden ekip arkadaşları, kişisel telefon numaralarını sosyal medya hesaplarından yayınlayarak yardım etme çağrılarını duyurdular.

Daha önce Foça Belediyesi ve diğer kurumların duyurulan resmi telefon hatlarından gelen yardım çağrılarına da ihtiyaç halinde destek olmaya hazır olduklarını belirten Caner Aktan Foça’da ki büyüklerinin bu zor günleri aşmasına yardımcı olmak istediklerini söyledi. Caner Aktan; “ Gençler olarak 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını evlerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

Bizlere ; 0 552 286 91 57, 0 531 976 45 37, 0 539 236 60 09 no.lu telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Birlik beraberlik içinde zorlukları aşmaya, gençliğimizden gelen gücümüz ve enerjimizle destek vermeye çabalıyoruz.

Büyüklerimizin memnuniyeti, güler yüzü ve sağlıkları bizim için en büyük ödüldür” dedi..

Haber-Seyfi Gül

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com