Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA ZABITASINDAN KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ DENETİMİ..

ALİAĞA ZABITASINDAN KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ DENETİMİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kentte kapatılması gereken işletmeleri denetledi.

Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ülkemizde insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eden koronavirüs salgını ile ilgili üzerine düşen görevi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.

Ekipler, İçişleri Bakanlığı’nın 81 ilin valiliklerine gönderdiği koronavirüs tedbirlerine ilişkin genelge kapsamında, faaliyetlerini durdurması gereken kafe, kahvehane, çay ocakları, kapalı çocuk oyun alanları gibi vatandaşların bir arada bulundukları işletmeleri kontrol etti.

Zabıta ekipleri ayrıca, koronavirüs salgını nedeniyle marketlerde oluşabilecek fahiş fiyatlara karşı da denetimlerini sıklaştırdı. Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Tahir Acar, koronavirüs salgınını fırsata çevirmek isteyenlere asla izin vermeyeceklerini söyledi.

Acar, halkın huzur ve refahını sağlamak amacıyla, kent genelinde gıda satışı yapan mağazalarda ruhsat, fiyat etiketi ve fahiş fiyat artışları ile ilgili denetimlerini sürdüreceklerini belirtti. .

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

blank

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com