Ana sayfa » Güncel » BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ, KÖŞE-BUCAK TEMİZLİK HAREKATINA DEVAM EDİYOR..

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ, KÖŞE-BUCAK TEMİZLİK HAREKATINA DEVAM EDİYOR..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, ilgili müdürler, muhtarlar ve çevre duyarlılarının katılım gösterdiği temizlik çalışmaları mahallelerde günün erken saatlerinde başlıyor.

Gümrükçü, son temizlik hareketini Maltepe, Aydınlıkevler ve Güzeltepe mahallelerinde sürdürdü. Mahalle sakinlerinin de katılım gösterdiği çalışmalar sonucunda sokaklar, caddeler, parklar ve boş araziler dip bucak temizlendi.

Molozlar ve ince ağaç dalları mahallelerden toplandı. Temizlik çalışmalarına katılan vatandaşlar, Gümrükçü’ye başlattığı sokak temizliklerinin aksamadan devam etmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Temizlik çalışmalarının vatandaşın çevreye karşı duyarlılığını artırdığını belirten Utku Gümrükçü, “Belediye olarak her hafta farklı bir mahallede vatandaşlarımızla birlikte çevre temizliği yapıyoruz.

bizzat yer alıyorum. Mahalleleri, sokakları, caddeleri ve boş arazileri temizlerken gün boyunca vatandaşlarımızla sohbet etme ve vakit geçirme imkanı da buluyoruz.

Çevre temizliği konusunda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığımız çalışmalarımıza halkımızın gösterdiği ilgi bizleri çok mutlu ediyor” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com