Ana sayfa » Siyaset » CHP İZMİR İL YÖNETİMİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ..

CHP İZMİR İL YÖNETİMİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetim Kurulu’nun haftalık olağan toplantısı gerçekleşti. İl Başkanı Deniz Yücel’in de katıldığı yönetim toplantısında önemli kararların alındığı aktarıldı.

Ege Medyası’nda yer alan habere göre; İl Başkanı Yücel yönetim kurulunda görev değişikliğine gitti. Yücel aldığı kararları il yönetimiyle paylaştı.

Buna göre; İkinci Bölgede Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Adnan Alabay oldu. Görevi Hasan Ali Oray yürütüyordu. Oray da Tarım Politikaları Çiftçi Üretici ve Kooperatiflerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Eğitim Sekreteri olan Binali Gül, Hemşeri Derneklerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı yapıldı. Eğitim Sekreterliğine de Yasemin Kılınç Menokan getirildi. Esnaf Odalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine Ali Yaşar Çalışkan geldi.

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ekber Yıldırım Sendika ve Emek Bürolarından Sorumlu kişi oldu. Muhtarlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yaşar Erdoğdu yapıldı.

DİSİPLİN DOSYALARI İLÇELERİ GERİ YOLLANDI..

Buca İlçe Örgütü’nden gelen Suat Kaya, Gülşah Satar, Fatma Başpınar, Fatoş Cengiz ve Tahsin Sezgin hakkındaki disiplin dosyası geri gönderildi. Dosyanın eksikliklerinin giderilerek tamamlanması için ilçe başkanlığına iade edilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

Konak İlçe Başkanlığı’ndan gelen, Gazi Keskin, Mesut Şahin, Abdurrahman Atalar ile ilgili disiplin dosyasındaki eksikliklerin de tamamlanması istendi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com