Ana sayfa » Güncel » İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN DA BULUNDUĞU UÇAĞA KUŞ ÇARPTI, UÇAK GERİ DÖNDÜ.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN DA BULUNDUĞU UÇAĞA KUŞ ÇARPTI, UÇAK GERİ DÖNDÜ.

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul- Antalya seferini yapan tarifeli uçağı, kuş çarpması sonucu kokpit camının çatlaması nedeniyle İstanbul Havalimanı’na döndü.

KOKPİT BÖLÜMÜNÜN ÖN CAMINDA ÇATLAMA MEYDANA GELDİ
Alınan bilgiye göre, 286 yolcusuyla İstanbul Havalimanı’ndan Antalya’ya hareket eden “Airbus 330-300” tipi THY uçağı, kalkıştan bir süre sonra kuş sürüsüne girdi.

Kuşlara çarpan uçağın kokpit bölümündeki sol ön camında çatlama meydana geldi. Pilotların, kuleden gerekli izinleri almasının ardından uçak, İstanbul Havalimanı’na sorunsuz indi.

Terminale alınan yolcuların Antalya’ya gitmesi için başka bir uçak tahsis edildi.

YEKTA KOPAN VE İSMAİL KÜÇÜKKAYA DA UÇAKTAYDI..

Yazar Yekta Kopan, “Uçağımıza kuş sürüsü çarptı, kokpit camı kırıldı ve geri döndük. Durum budur. Bu macerayı İsmail Küçükkaya ile birlikte yaşadık. İnsan gerilmiyor desem yalan olur.

Sanırım fotoğraftaki halimden ya da başka nedenlerle işi alaya vuranlar ya da şu durumda tespit yapanlara şöyle diyeyim: Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Herkese sağlıklı günler dilerim” ifadelerini kullandı.

KÜÇÜKKAYA’DAN THY’YE TEPKİ!

Küçükkaya, “THY Kriz yönetimi becerisi sıfır. En ufak bir açıklama yok. Yolcuları balık istifi doldurdular. Kimse ne yapacağını bilmiyor. Uçak mı değişecek, sefer mi iptal edilecek keşke bir bilgilendirme yapılsa” paylaşımını yaptı..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com