Ana sayfa » Yerel » ALTO’DAN ÜYELERİNE ‘E-TİCARET’ EĞİTİMİ…

ALTO’DAN ÜYELERİNE ‘E-TİCARET’ EĞİTİMİ…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Aliağa Ticaret Odası (ALTO) tarafından üyeleri ve çalışanlarına yönelik düzenlenen eğitim ve seminerler sürüyor.

ALTO, üyelerinin hızla dijitalleşen ticaret dünyasına ayak uydurmalarını ve rekabet güçlerini attırmalarını sağlamak amacıyla ‘İç Pazarda E-Ticaret Yapmanın Yolları’ eğitimi düzenliyor.

Aliağa Ticaret Odası ve Global Kariyer iş birliğiyle düzenlenecek eğitim programı; Aliağalı firmaların e-ticaret ve dijital pazarlama kapasitelerinin geliştirilmesini, hiç e-ticaret yapmamış firmaların sektörle tanıştırılmasını, nitelikli e-ticaret yapan kişi sayısının arttırılmasını, pazar hedeflemesi yaparken doğru yöntemler kullanılmasını ve dijital pazarlamada kullanılan bilgi sistemlerinin tanıtılmasını amaçlıyor.

E-ticarette başarılı olmanın püf noktalarının anlatılacağı eğitim, Global Kariyer eğitmenlerinden E-Ticaret Danışmanı Levent Koçak tarafından, 17 Mayıs 2023 tarihinde ve 09.30-17.30 saatleri arasında Aliağa Ticaret Odası’nda düzenlenecek.

Eğitime başvurular, 12 Mayıs 2023 Cuma saat 17.30’a kadar Aliağa Ticaret Odası web sayfası www.alto.org.tr üzerinden online olarak yapılabilecektir…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com