Ana sayfa » Güncel » ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI…

ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Arife Gökçe’nin kaybolmasıyla ile ilgili katılan Sinan Sardoğan, “çocuğun cinsel istismarı” suçundan gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Firuzköy Mahallesi’nde 3 Ekim 2018’de çocuğa yönelik cinsel istismar suçuyla ilgili çalışma yürüten İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Sinan Sardoğan’ın eşkalini inceledi.

Ekiplerce yapılan çalışmada, Arife Gökçe’nin Tokat’ın Almus ilçesinde kayıp olarak aranmasıyla ilgili televizyon programına katılan şüpheli Sinan Sardoğan’ın, eşkal bilgileri ve yapılan teşhisinde 2018’de Avcılar’daki cinsel istismar olayının faili olduğu belirlendi.

Bunun üzerine gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edildi.

Nöbetçi savcıya çıkarılan şüpheli Sinan S, ifadesinin alınmasının ardından sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince “çocuğun cinsel istismarı” suçundan tutuklandı.

Tokat’ın Almus ilçesi Ataköy beldesinde eşiyle yaşayan, 5 çocuk 12 torun sahibi Arife Gökçe 17 Aralık 2022’de kahvaltı yaptıktan sonra evden ayrılmış, bir daha dönmemesi üzerine yakınları, jandarma ve AFAD ekiplerince arama çalışması başlatılmıştı. Sinan S, Gökçe’nin kaybolmasıyla ilgili televizyon programına katılmıştı…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com