Ana sayfa » Siyaset » BÜYÜKDAĞ:”AK PARTİ’NİN YENİ BAŞARI HİKAYESİ DE KADINLARLA YAZILACAK…”

BÜYÜKDAĞ:”AK PARTİ’NİN YENİ BAŞARI HİKAYESİ DE KADINLARLA YAZILACAK…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Büyükdağ, Aliağa’da sandık çalışmasına katıldı. Yenimahalle 1158 no’lu sandıkta oy kullanacak kadınlarla bir araya gelen Büyükdağ şunları söyledi:

  • “Aynı sokakta oturan, aynı apartmanda komşu olan, aynı sandıkta oy kullanan kadınlarımızın iyi günde, kötü günde hep yanında olduk. Sandık kurullarımızda yer alan arkadaşlarımız kendi sandıklarında yer alan tüm kadınlarımızla irtibatlarını daha da güçlendirecek. Seçime kadar hiç durmayacağız.”
  • “Biz zaten seçimden seçime vatandaşını hatırlayan bir parti değiliz. Gittiğimiz her mahallede güler yüzle açılan kapılar, bizleri muhabbetle bağrına basan kadınlarımızın partimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gösterdiği teveccüh de bunun göstergesi.

Büyükdağ, beraberindeki birim başkanları ile geldiği Aliağa’da, partisinin İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Burada İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, yönetimi ve mahalle başkanları ile bir araya gelen Büyükdağ, 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin önemini vurguladı.

AK Parti ile kadınların siyasal temsillerinin arttığını vurgulayan Büyükdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kadına siyasette en çok değer veren lider olduğunu kaydetti.

"AK PARTİ'NİN YENİ BAŞARI HİKAYESİ DE KADINLARLA YAZILACAK"

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bugüne kadar kazandığımız tüm başarıları ve zaferleri, inşa ettiğimiz tüm eserleri kadınlarımızla birlikte gerçekleştirdik” dediğini hatırlatan Büyükdağ, 2023’te yeni bir başarı hikayesinin daha kadınların büyük gayreti ile yazılacağına dikkati çekti.
AK Parti’nin başarısı için kadınlarım fedakarca çalıştığına değinen Büyükdağ, saha çalışmalarını bir an bile rehavete düşmeden sürdürdüklerini dile getirdi.

Büyükdağ, üye yapma ve teşkilat çalışmaları ile öne çıkan bazı teşkilat mensuplarına da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaleme aldığı “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” kitabını takdim etti. Toplantıya katılanlara tavuklu pilav ve ayran ikram edildi.

AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım’ın eşlik ettiği Büyükdağ, daha sonra bir süre önce Aliağa İlçe Başkanı olarak atanan Bedrettin Yaşar Demir’i de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

YENİMAHALLE'DE SANDIK ESASLI TOPLANTI

Büyükdağ, "Sandık Esaslı Seçim Çalışması" çerçevesinde organize edilen toplantıda ise 1158 nolu sandıkta oy kullanacak kadınlarla Sandık Kurulu Üyesi Nezahat Ateş'in Yenimahalle'deki evinde bir araya geldi.

Kadınların yoğun ilgisinin olduğu toplantıda konuşan Büyükdağ, seçime kadar mahalle mahalle, sokak sokak her sandıkta oy kullanacak kadınlarla bir araya geleceklerini bildirdi. Kadın seçmenlerin tamamına ulaşacaklarını ifade eden Büyükdağ, AK Parti’nin kadınların siyaset ve toplum hayatında güçlü yer edinmelerine büyük önem verdiğini dile getirdi.

AK Parti iktidarları döneminde kadınlar için yapılan düzenlemelere değinen Büyükdağ, “Aynı sokakta oturan, aynı apartmanda komşu olan, aynı sandıkta oy kullanan kadınlarımızın iyi günde, kötü günde hep yanında olduk. Sandık kurullarımızda yer alan arkadaşlarımız kendi sandıklarında yer alan tüm kadınlarımızla irtibatlarını daha da güçlendirecek. Seçime kadar hiç durmayacağız.

Cumhurbaşkanımız da sokak sokak kadınlarla çalışıyor ve kadınlara güveniyor. Biz zaten seçimden seçime vatandaşını hatırlayan bir parti değiliz. Gittiğimiz her mahallede güler yüzle açılan kapılar, bizleri muhabbetle bağrına basan kadınlarımızın partimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gösterdiği teveccüh de bunun göstergesidir.” ifadelerini kullandı.

TAZİYE ZİYARETİ…

Büyükdağ, Kültür Mahallesinde de bir süre önce eşi vefat eden mahalle başkanı Müzeyyen Meto’nun evine konuk olarak taziyede bulundu. Büyükdağ, evde bulunan çocuklara da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği oyuncaklardan hediye etti.

AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım da İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ'ı ilçelerinde büyük bir coşku ve heyecanla karşıladıklarını ifade etti. Büyükdağ'ın ziyaretinin moral ve motivasyonlarını arttırdığını belirten Yıldırım, "Üye ve sandık çalışmalarımızı değerlendirdik.

‘Kadın siyasetin nesnesi değil, öznesidir’ diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık bir teşkilat olabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İl Başkanımızı ve bizleri Aliağa’da bağrına basan, Cumhurbaşkanımıza sevgi ve desteğini esirgemeyen kadınlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.” dedi…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com