Ana sayfa » Güncel » BİNGÖL’DE BEDAVA EVE ON BİNLERCE KİŞİ BAŞVURDU!…

BİNGÖL’DE BEDAVA EVE ON BİNLERCE KİŞİ BAŞVURDU!…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Bingöllü Fesih Zeki Mert, yaklaşık 20 yıldır yaşadığı Kanada’dan memleketine gelerek yatırım yapmak istedi. Mert, kentte konut projesi hayata geçirdi ve 2+1 evi kurayla ücretsiz bir şekilde verileceğini açıkladı.

Hiçbir ücret ödemeden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar sabahın erken saatlerinde alana geldi. 23 bir 700 kişinin başvurduğu çekiliş töreninde konuşan Mert, “Bir dairemiz inşallah Bingöl’de ihtiyaç sahibi bir ailemize vereceğiz. Bu arkadaşa huzurunuzda bedelsiz satış sözleşmesini ve anahtarını vereceğiz.

İlk iş günü olan pazartesi günü de tapusunu vereceğiz. Bu son olmayacak. İnşallah bundan sonrada her 3 ayda bir Türkiye’de böyle sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğiz. Kanada’da kazandığımız paranın yüzde 15’ini sosyal sorumluluk projelerine harcıyoruz. Burada da inşallah yüzde 20’sini bu tür projelere harcayacağız” dedi.

‘ŞANSA BANA ÇIKTI…’

Bingöl halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından yapılan çekilişte talihli, 48 yaşındaki Zehra Yıldız oldu. 5 çocuk annesi ve ev hanımı olan Zehra Yıldız, evin kendisine çıkmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Ben gidecektim, bana mı çıkacak dedim şans bana çıktı” diye konuştu…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com