Ana sayfa » Güncel » İZMİR’DE ARAÇ KİRALAMA DA AVANTAJLI YOL, MİNİYOL…

İZMİR’DE ARAÇ KİRALAMA DA AVANTAJLI YOL, MİNİYOL…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarının, otobüs ve uçak biletlerinin fiyatlarının artması insanları araba kiralamaya teşvik etti. Artık insanlar daha hızlı ve daha uygun maliyete denk gelen araç kiralama işlemlerini tercih ediyor.

Yaz aylarının sonuna doğru yaklaşırken araç kiralama özellikle tatilciler tarafından bir numaraları seçenek haline geldi. Bununla birlikte yaz aylarının gözde şehirlerinden İzmir’de araç kiralamaya olan talep arttı. Araç kiralama firmaları bu talebi karşılamaya çalışıyorlar. Türkiye’nin araç kiralama pazarı olan Miniyol, rent a car firmalarını bir çatı altında toplayarak müşterilerine ve rent a car firmalarına kolaylık sağlıyor.

Araç Kiralamanın Yeni Yolu…

Miniyol, İzmir’de araç kiralama hizmeti vermesinin yanı sıra, tüm Türkiye’de de geniş bir yelpazede hizmet veren online araç kiralama servisi olarak biliniyor. Kullanıcıların kolayca araç kiralayabilecekleri teknolojik bir altyapı sunarak araç kiralama sektörünü değiştirmeyi hedefliyor. Ayrıca birçok yerel ve global araç kiralama şirketi Miniyol’un tedarikçiliğini yapmaktadır.

İzmir’de bulunan geniş tedarikçi ağı ile hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralama işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlıyor. Miniyol ile 3 adımda araba kiralayabiliyor ve dilerseniz tek tıkla iptal edebiliyorsunuz.

Miniyol, bir taraftan tedarikçilerine yeni pazar imkânı sunarken, diğer taraftan da kullanıcılara uygun ve güvenilir seçenekler sunuyor.

İzmir’de Uygun Fiyat ve Güvenilir Firma Nasıl Bulunur?

İzmir araç kiralama işlemleri için Miniyol, uygun fiyat garantisi, güvenilir bir firma ve kullanımı kolay bir arayüz ile çeşitli araç seçenekleri sunuyor.

İzmir ilçelerinin yanı sıra İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan da araç kiralama işlemlerinizi yapabilme imkânı sağlıyor.

Miniyol Minimal Kolaylıklar Sağlıyor

Kullanıcılar, Miniyol’un mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden araç kiralama firmalarını ve araç modellerini karşılaştırabiliyor ve İzmir’de araç kiralama işlemi yapabiliyorlar. Aracı kiraladıktan sonra değişen planlar neticesinde oto kiralamanın iptal edilmesi istenmesi durumunda ise Miniyol, işlemi iptal ediyor ve para iadesi yapıyor.

Minimal bir web sitesi ve mobil uygulama ile tasarlanan Miniyol, kullanıcıların araç satın almak yerine kaliteli ve verimli bir şekilde araç kiralamalarına olanak tanıyor.

Miniyol İzmir’de Araç Kiralamada Avantaj Getiriyor

İzmir araç kiralama işlemi yapmak isteyenler için Miniyol üzerinden araç kiralamanın akıllıca bir seçim olmasının birçok nedeni bulunuyor:

Miniyol, İzmir’deki kiralık araçlar için uygun fiyatlar sunuyor. Uygulama veya web sitesi aracılığıyla farklı tedarikçilerden fiyatları karşılaştırabilme imkânı sağlayıp, bütçeye göre en iyi seçeneğin seçilmesini kolaylaştırıyor.

Fiyatlara tüm vergi ve harçlar dahil olduğundan dolayı, araç kiralarken herhangi bir ekstra masraf olmuyor. Miniyol, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşterinin parasının güvenle korunmasını sağlıyor.

Ayrıca Miniyol, ihtiyaçlara ve tercihlere göre en iyi modeli seçme fırsatı sunuyor…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com