Ana sayfa » Güncel » ÖNCE TACİZ ETTİ, BÜFEYE SIĞINAN GENÇ KIZI ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ, TELEFONUNU KIRDI…

ÖNCE TACİZ ETTİ, BÜFEYE SIĞINAN GENÇ KIZI ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ, TELEFONUNU KIRDI…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İstanbul’dan tatil için gittiği Sakarya’da, yolda yürürken sözlü tacize uğrayan genç kadın, sığındığı tekel bayisinde öldüresiye dövüldü.

Olay, 18 Temmuz’da Sakarya’nın Karasu ilçesinde yaşandı. İstanbul’da yaşayan Ş.Ö., ailesiyle birlikte Karasu’ya tatile gitti. Akşam saatlerinde arkadaşlarıyla sahilde yürüyüş yapan Ş.Ö., eve dönerken iddiaya göre otomobiliyle yanına yaklaşan T.A tarafından sözlü tacize uğradı.

Korkuyla kendisini taciz eden T.A.’ya sözlü karşılık veren genç kadın, tacizin devam etmesi üzerine cep telefonunu çıkararak T.A.’nın kullandığı otomobilin fotoğrafını çekti. Genç kadın kendisini polise şikayet edeceğini söylemesi üzerine deliye dönen T.A., otomobiliyle genç kızı ezmeye çalıştı.

BÜFEYE GİRİP DÖVDÜLER..

Bunun üzerine Ş.Ö., koşarak bir tekel bayisine sığındı. Peşinden gelen T.A., daha büfeye girer girmez Ş.Ö.’ye saldırarak tekme tokat dövdü. Büfenin arka kısmına ilerleyerek T.A.’nın saldırısından kaçmaya çalışan Ş.Ö., depo olarak kullanılan alanda da dehşeti yaşamaktan kurtulamadı.

T.A. bu sırada, “Bu telefonla mı beni çekip şikayet edeceksin” diyerek genç kadın telefonunu kırdı. Ş.Ö. son anda boşluktan yararlanarak kendini caddeye atmayı başardı. Genç kadın saldırıya uğradığı anlar ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

SİLAHLA HERKESİ TEHDİT ETTİ..

Öldüresiye dövülen Ş.Ö, caddede ise, bir kadının otomobiline sığındı. Tekel bayisinden çıkarak otomobiline yönelen T.A, eline aldığı silahla, iddiaya göre caddede bulunan herkesi tehdit etti.

Otomobiline sığındığı bir kadın tarafından karakola götürülen Ş.Ö, kendisini taciz eden ve döven kişiden şikayetçi oldu. Polisin çalışması sonucu kısa sürede yakalanan T.A, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“ÖLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM…”

Tatilde hayatının şokunu yaşayan genç kadın, yaşadığı dehşet dolu anları ve sonrasında yaşananları anlattı.

Evine dönmek üzereyken otomobille yanına yaklaşan kişinin sözlü tacizine uğradığını belirten Ş.Ö., şunları söyledi:

“Tacize devam edince aracın fotoğrafını çektim. Telefonu elimden almaya çalıştı. Biraz ilerledi aracıyla, sonra geri geri gelerek beni ezmeye çalıştı. Tehditler savurunca da kaçmaya çalıştım ve açık olan tekel bayiine sığındım. Peşimden gelerek beni tekme tokat dövdü. Telefonumu kırdı ve ‘Beni bu telefonla mı çektin. Beni bu telefonla mı polise şikayet edecektin’ dedi.

Güvenlik kameralarında sadece 30 saniye gözüken dehşet anları tekel bayinin içinde de devam etti. Dakikalarca dehşeti yaşadım ve öleceğimi düşündüm o an. Telefonuma odaklanıp tamamen parçalamaya çalıştığını fark edince koşarak caddeye çıktım. O sırada caddede bir kadın beni otomobiline alarak sakladı. Tekelden tekrar dışarı çıkan adam kendi aracından silah alarak beni aradı ve herkesi tehdit etti.

Kuzenlerim geldi olay yerine, kuzenlerimin başına silah dayayıp tehdit etti. Otomobiline sığındığım kadın, beni karakola götürdü. Şikayetçi oldum ve yakalanarak tutuklandı. Umuyorum en ağır şekilde ceza alır. Ben, sizin kameradan izlediğiniz o 30 saniyeyi 30 yıl gibi yaşadım..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com