Ana sayfa » Güncel » ÖZCAN: “GİDECEK BAŞKA YERİM YOK, İHRAÇ EDİLSEM DE CHP’LİYİM…”

ÖZCAN: “GİDECEK BAŞKA YERİM YOK, İHRAÇ EDİLSEM DE CHP’LİYİM…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-AKP’li kadın meclis üyesi Hacer Çınar’a yönelik söylediği sözlerin ardından “kesin ihraç talebiyle” Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilen CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zafer Partisi’ne geçeceğine ilişkin iddialara yanıt verdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, dün yazılı savunmasını verdi. 25 Temmuz’da sözlü savunmasını yapacak olan Özcan, kendisi hakkındaki kararın bir an önce verilmesini istediğini belirtti.

Habertürk’ten Mahir Kılıç’a konuşan Özcan, “Kararın askıda kalmasının ne bana ne de partime bir faydası yok. Kararın mümkünse 25 Temmuz’da yani aynı gün verilmesini istiyorum” dedi.

“GİDECEK BAŞKA YERİM YOK..”

CHP’den ihracı halinde Zafer Partisi’ne geçeceği yönündeki iddiaları da yalanlayan Tanju Özcan, “Ben CHP’liyim, hukuken bağım kopsa da ben 22 yaşından bu yana parti içindeyim. Gençlik kolu başkanlığı yaptım, 48 yaşındayım şu an 26 yılımı verdim, gidecek başka yerim yok. Burası, CHP benim evim birçok MYK üyesinden daha uzun süredir partiye hizmet eden birisiyim” ifadelerini kullandı…

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com