Ana sayfa » Siyaset » ERDOĞAN’IN MASASINDA 20 ARALIK SONRASI İÇİN ANKET…

ERDOĞAN’IN MASASINDA 20 ARALIK SONRASI İÇİN ANKET…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen ve yaklaşık 4 saat süren AKP MYK’sında, İnsan Hakları, AR-GE ve Eğitim ile Dış İlişkiler Başkanlığı’nın sunumları ile TBMM Parti Grubu çalışmaları ve TBMM gündemi değerlendirildi.

20 ARALIK SONRASI İÇİN ANKET..

DHA’nın aktardığına göre toplantıda, AR-GE ve Eğitim Başkanlığı, teşkilat eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yeni ekonomi modeli ve 20 Aralık sonrası piyasalarda yaşanan dalgalanmalara ilişkin yaptırılan anket de toplantıda gündeme geldi.

Yeni ekonomi modelinin ardından yapılan anket sonuçlarına göre AKP’nin oylarında artış trendi olduğu öğrenildi. Katılımcılara ekonomide yaşanan sorunların hangi parti tarafından çözülebileceği sorusunun yönetildiği ankette katılımcıların çoğunlukla AKP cevabını verdiği, çözecek isim olarak ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isminin öne çıktığı belirtildi.

Ankete göre vatandaşların kur korumalı TL mevduat sistemini olumlu karşıladığı tespiti de yer aldı.

KAZAKİSTAN’DAKİ GELİŞMELER..

Dış İlişkiler Başkanlığı’nın sunumunda ise Kazakistan’daki gelişmeler ile Başkanlığın Avrupa’da yaptığı faaliyetler hakkında bilgi verildi. Toplantıda önümüzdeki dönemde TBMM gündemine gelecek kanun teklifleri ile tekliflere ilişkin öneriler değerlendirildi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com