Ana sayfa » Siyaset » BOZKURT; “YARIN ÇOK GEÇ OLACAK, ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİ…”

BOZKURT; “YARIN ÇOK GEÇ OLACAK, ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİ…”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt Türk milletine çağrıda bulanarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan Bozkurt açıklamasında; “Yarın çok geç olacak! Ülkemiz her alanda zor bir dönemden geçmektedir. Ülkemizde başta adalet ve demokrasi olmak üzere büyük bir beka sorunu vardır.

Halkımızın çoğunluğu mutsuz, umutsuz ve gelecekle ilgili kaygılıdır. Halkımızın bir kesimi ise aman bana bir şey olmasın, etliye sütlüye karışmayayım öyle veya böyle günü kurtarayım gerisi kolay derdindedir.

Ancak gözden kaçırdığımız bir husus var o da çocuklarımızın istikbali ve geleceğidir. Biz çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakacağız? Bu soruyu herkesin kendine sorması gereklidir.

Umut partisini Eyt’li arkadaşlarımla birlikte kurduk. Siyasete girdikten sonra EYT’nin ülkedeki sorun ve sıkıntıların yanında çok basit bir sorun olduğunu sadece kişilerin keyfiyetine bırakılmış vaziyette olduğunun farkına vardık.

Milletimizin görüş ve fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak birleşme vakti gelmiştir. Biz halkımızı din,dil,ırk,cins,milliyet ve mezhep ayrımı yapmaksızın birleştirmeyi kendimize bir görev olarak görüyoruz.

Derdi ülkemizin geleceği, milletimizin yarınları ve istikbali olanların yükü de ağır oluyormuş. Biz bunu da tecrübe ettik.

Türk siyaseti maalesef dikenli bir yol yoldaki dikenleri yolun üzerinden çekmek bedel ödemeyi gerektiriyor. Biz de bunun bedelini ödüyoruz.

Birlik ve beraberliğin olduğu her yerde bolluk ve bereket olur.

Türk siyaseti çıkmazdadır.Siyasetimizi bu çıkmazdan kurtarmanın tek yolu ayrışmak değil siyasi liderlerin kişisel menfaat ve çıkarlarını bir kenara bırakarak bir çatı altında birleşmesi ile mümkündür.

Milli olmak milletimizin derdinle dertlenmeyi ve ülkemize sahip çıkmayı gerektirir. Unutmayalım başka bir Türkiye yok .” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com