Ana sayfa » Güncel » BAHÇELİ KONUŞTU, ÖZÜPAK YANIT VERDİ; “VAAD DEĞİL, İCRAAT İSTİYORUZ..”

BAHÇELİ KONUŞTU, ÖZÜPAK YANIT VERDİ; “VAAD DEĞİL, İCRAAT İSTİYORUZ..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İktidar cephesinden gelen çelişkili açıklamaların ardından EYT gündemi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yaptığı son açıklamayla hareketlendi.
 
Bahçeli’nin 24 Haziran seçimlerinden sonra ilk kez EYT ile ilgili açıklama yapması EYT cephesinde geniş yankı buldu. Açıklamanın ardından Twitter hesabından bir mesaj paylaşan EYT Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak, şunları söyledi:

“EYT’yi yük görenlerin, çözüm yarışına girdiklerini hayretle takip ediyoruz.Emeklilikte Yaşa Takılanlar olarak haklıyız, bedelini çoktan ödedik dedik. Bütçeye yük değiliz, yaşatılan mağduriyetimizi çözün dedik. Ayrıca VAAT değil, İCRAAT lazım o da seçim öncesi dedik.” 
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.
 
EYT, 3600 EK GÖSTERGE VE ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI..
 

  • Hiçbir vatandaşımızın hayalleriyle oynamayı aklımızdan geçirmedik. 24 Haziran Seçimlerine giderken hazırlamış olduğumuz Beyannamemizde neyi vaat etmişsek arkasındayız.
     
  • Mesela, “Emeklilikte Yaşa Takılan” kardeşlerimizin sorunu bizim sorunumuzdur. Sayıları 6,3 milyonu bulan bu kardeşlerimizin mağduriyetlerinin telafisi bizim amacımızdır..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com