Ana sayfa » Güncel » BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLER İÇİN 5 NOKTA DA, “ÇORBA DURAĞI..”

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLER İÇİN 5 NOKTA DA, “ÇORBA DURAĞI..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İzmir Büyükşehir Belediyesi, üniversite öğrencilerinin güne sıcak çorbayla başlaması için 5 noktada Çorba Durağı kurdu.

Sıcak jest hakkında açıklama yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Öğrenci arkadaşlarımın sabahları kahvaltı etmeden derse girmelerine gönlümüz razı değil.

Bu yıl da öğrencilerin rahat ve sağlıklı bir biçimde eğitim hayatlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi pandemi nedeniyle verilen aranın ardından yeniden üniversite öğrencilerine destek olmak için Çorba Durağı geleneğini başlattı. İzmir Büyükşehir Belediyesi, üniversite öğrencilerine çorba ikram etmek için beş noktada Çorba Durağı oluşturdu.

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Eğitim Fakültesi, DEÜ İlahiyat Fakültesi, DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kâtip Çelebi Üniversitesi ile Ege Üniversitesi Kampüsü yakınındaki Bornova Metro istasyonunda kurulan Çorba Durakları sabah hafta içi 07.30 ile 09.00 saatleri arasında hizmet verecek..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com