Ana sayfa » Siyaset » “SÜREKLİ BAŞKANI SAVUNMA DURUMUNA DÜŞÜYORUZ” DEDİ, İSTİFA ETTİ…

“SÜREKLİ BAŞKANI SAVUNMA DURUMUNA DÜŞÜYORUZ” DEDİ, İSTİFA ETTİ…

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Eski CHP’li Muharrem İnce liderliğinde kurulan Memleket Partisi ülke çapında örgütlenme çalışmalarını sürdürüyor.

İzmir İl Kongresi’nin geçtiğimiz ay gerçekleştiren partinin Buca İlçe Yönetim Kurulu üyesi Tuncer Tuğrul sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Memleket Partisi’nden istifa ettiğini duyurdu.

Parti Başkanı İnce’ye zehir zemberek açıklamalarda bulunan Tuğrul, ‘’Peşinden gittiğiniz bir siyasi partinin başkanını sürekli savunma durumuna düşerseniz boşa çaba sarf ediyorsunuz, boşa enerji tüketiyorsunuz demektir’’ sözlerini kullandı.

Tuğrul’un açıklamaları şu şekilde;

“GENİŞ AÇIKLAMA ve GÖRÜŞLERİMİ İLERİDE YAZACAĞIM.

MEMLEKET PARTİSİNDEN iSTiFAMDIR.

Peşinden gittiğiniz bir siyasi partinin Başkanını sürekli savunma durumuna düşerseniz boşa çaba sarf ediyorsunuz boşa enerji tüketiyorsunuz demektir ben şahsen ülkenin içinden çıkılmaz aıır siyasi ortamda muhalefete muhalefet yapanlarla olmak ve göre göre bu durum içine düşmek istemediğim gibi ileride ülkenin geleceği ile ilgili olumsuz olabilecek siyasi durumlara bir bölen olarak ortak olmayacağımı Ve birilerinin egolarını’da tatmin etmesine alet olmayacak kadar siyasi akıl öngörü ve tecrübelere de sahibim.

Bundan sonra hiç bir siyasi parti içinde yer almadan gördüğüm şahit olduğum doğruları bağımsız bir demokrat olarak demokrasi çerçevesinde kalmaya özen göstererek vatanım ve milletim adına savunmaya devam etmek düşüncesiyle Memleket Partisi izmir ili BUCA İLÇESİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTiĞiMİ

Buradan resmi elektonik belgelerimle beyan ediyorum.

Kamuoyuna Saygılarımla Tuncer Tuğrul

(Tuncer Tuğrul’un açıklaması olduğu gibi yayınlanmıştır, yazım hataları kendisine aittir)

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com