Ana sayfa » Güncel » BARTIN’DA, ORMANLIK ALANA GÖKTEN BİR CİSİM DÜŞTÜĞÜ İHBARI YAPILDI!..

BARTIN’DA, ORMANLIK ALANA GÖKTEN BİR CİSİM DÜŞTÜĞÜ İHBARI YAPILDI!..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Bartın’ın Ulus ilçesi Kadıköy köyü Ömeroğlu Mahallesi’nde Satı Çelik, jandarmayı arayarak saat 18.00 sıralarında havadan bir cismin ormanlık alana düştüğü ihbarında bulundu.

Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç, jandarma ekipleri ve İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ekipleri köye gelerek, alanda arama çalışması başlattı. Köylülerin de destek verdiği aramalarda, ısıya duyarlı drone kullanıldı. Yapılan aramalarda herhangi bir ize ulaşılamadı.

Gökyüzünden bir cismin ormana düşmesini gördüğünü iddia eden Satı Çelik, “Akşam saatlerinde evde otururken, karşı dağa alev topu gibi süzüle süzüle indi. Sonrasında ormanın içine düştü. Duman çıkmadı, büyük bir şeydi” dedi.

Bartın Valisi Sinan Güner, “Köyden bir vatandaşın gökyüzünden ormanlık alana yanar vaziyette bir cismin düştüğü ihbarı üzerine alanda AFAD, jandarma ve Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerimizle arama tarama çalışması yaptık. Havadan drone yardımıyla yapılan çalışmalarda herhangi bir ize rastlanamadı. Havanın kararmasıyla çalışmaları sonlandırdık” dedi..

(DHA)

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com