Ana sayfa » Siyaset » ÖZDAĞ’DAN BAHÇELİ’YE; “İSPATLAYAMAZSAN SİYASETİ BIRAKACAK MISIN?..”

ÖZDAĞ’DAN BAHÇELİ’YE; “İSPATLAYAMAZSAN SİYASETİ BIRAKACAK MISIN?..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, YouTube üzerinden yayın yapan gazeteci Fatih Portakal’ın soruları yanıtladı. Selçuk Özdağ, MHP’li lideri Devlet Bahçeli’ye bir teklifi olduğunu açıkladı.

Özdağ, uğradığı saldırıyla ilgili “Suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar. Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi, bununla da yetinmeyip ‘Bana saldırdılar’ çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır” açıklamasını yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi iddiasını ispat etmeye çağırdı.

”BİR OYUNLARI VARDI”

Selçuk Özdağ, “Sayın Bahçeli 20 sene milletvekilliği yaptı, 3 buçuk yıl başbakan yardımcılığı yaptı ve kendisi bu iddiasını ispat edecek. Biz evimize kamera koymuş muyuz? Kamera koysak benim sırtımı çeker, karşıdaki olayı yapanların yüzünü çeker, Burada karşıdaki olayı yapanların sırtını çekmiş benim yüzümü çekiyor.

Kaçarken onların yüzü görünüyor, karşı apartmanlardan çekilmiş. Tabi kimyaları bozuldu. Bir oyunları vardı” ifadelerini kullandı.

“BENİM BİR TEKLİFİM VAR”

”Şimdi benim bir teklifim var” diyen Özdağ, şöyle devam etti: ”Bakın Sayın Bahçeli, madem ki ben koydum, madem ki bu olayı ben yaptım, 17 dikişi ben attırdım, iki dakika ile ölümden döndüm, kolum parmaklarım kırıldı, bu şekilde bir talimat vererek bunları yaptırdım kendime.

Orhan Bey’e de, Afşin Bey’e de yaptırdım. Bakın hükümeti destekliyorsunuz. Siz şu an Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı gibisiniz. Hatta ortaksınız hatta zaman zaman Cumhurbaşkanı siz oluyorsunuz.

İçişleri Bakanlığı elinizde, Adalet Bakanlığı elinizde… Ortaya çıkarın ben siyasi hayatımı noktalayacağım ve bütün Türkiye’den özür dileyerek Türkiye’yi terk edeceğim ama siz siyaseti bırakacak mısınız?..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com